Yeni Taşınanlar İçin Bilgiler

“Sayın Kat Sakinimiz, Sitemize hoş geldiniz.

Site içine veya dışına yapılacak olan taşınmalarda dikkat edilmesi gereken hususlar aşağıda belirtilmiştir. Konu ile ilgili anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

 Site İçine Taşınmalarda;

1- Siteye taşınacak daire sahipleri veya kiracıların tapu veya kira kontratlarıyla birlikte 1hafta öncesinden yönetim ofisine gelerek kayıt yaptırmaları ve taşınma bilgisini Site Yönetimine iletmeleri gerekmektedir.

2. Taşınma tarihlerinin diğer daire taşınmalarıyla aynı anda olmaması, asansör ve blok yoğunluğunun kontrol altında tutulabilmesi adına taşınma detayları, 1 hafta öncesinden Site Yönetimine bildirilmelidir.

3. Pazar ve resmî tatil günlerinde sesli çalışma yasağı olması sebebiyle, montaj ve daire içi sesli çalışmaların hafta içi 09.00 – 18.00, Cumartesi 11.00 – 16.00 saatleri arası yapılması gerekmektedir.

4- Site içine taşınmayı yapacak olan nakliye firmasının, oluşabilecek maddi zararları önlemek adına, kullanacağı site alanını ve asansörleri mutlaka koruma altına alması gerekmektedir. Taşıma esnasında site ortak malına zarar verdiği tespit edilen daire sahibi veya kiracı bu zarardan sorumlu olacaktır.

Formu İndirerek İmzalayınız. Bu form imzalandıktan sonra site yönetimine teslim edilecektir. İndirmek İçin Tıklayın

*Yeni taşınan kat maliklerimiz Site Yönetim ofisine giderek Apsiyon kaydını yaptırmakla yükümlüdür.

Site Dışına Taşınma Durumunda;

  1. Site dışına taşınacak olan daire sahipleri veya kiracıların, taşınma tarihlerinin diğer daire taşınmalarıyla aynı anda olmaması, asansör ve blok yoğunluğunun kontrol altında tutulabilmesi adına taşınma detayları, 1 hafta öncesinden Site Yönetimine bildirilmelidir.
  2. Taşınmanın planlandığı tarihten 3 gün önce Yönetime gelerek muhasebe departmanından, Site Yönetimine borcun bulunmadığını gösteren ekstreyi temin etmelidir. Ekstrenin taşınma esnasında Güvenliğe ibraz edilmesi gerekmektedir. Aksi halde nakliye aracının siteye girişi yapılmayacaktır.
  3. Pazar ve resmi tatil günlerinde sesli çalışma yasağı olması sebebiyle, montaj ve daire içi sesli çalışmaların hafta içi 09.00- 18.00 Cumartesi 11.00-16.00 saatleri arası yapılması gerekmektedir.
  4. Site dışına taşınmayı yapacak olan nakliye firmasının, oluşabilecek maddi zararları önlemek adına, kullanacağı site alanını ve asansörleri mutlaka koruma altına alması gerekmektedir. Taşıma esnasında site ortak malına zarar verdiği tespit edilen daire sahibi veya kiracı bu zarardan sorumlu olacaktır.

Formu İndirerek İmzalayınız. Bu form imzalandıktan sonra site yönetimine teslim edilecektir.İndirmek İçin Tıklayınız

 

Taşınma Saatleri şöyledir;

Hafta içi 10.00-18.00 (Saatlerde esneklik durumu söz konusu değildir.Saat 10.00 dan önce nakliye araçlarının siteye girişine izin verilmeyecek.)

Cumartesi 11.00-16.00 (Saatlerde esneklik durumu söz konusu değildir. Saat 11.00 dan önce nakliye araçlarının siteye girişine izin verilmeyecek.)

***Pazar günü taşınma yapmak yasaktır.

Taşınma ve  tadilat yapılması gerektiği durumlarda, öncesinde site yönetimine bilgi verilmelidir. Bunun için gerekli formu indirin. İndirmek İçin Tıklayınız

 

İLETİŞİM

SİTE YÖNETİMİ

+90 531 883 36 81

Göçerler Mah. 5379 Sok. No:19 Kepez

email

yonetim@deluxeantalya.com

© 2024 – Deluxe Antalya – Tüm Hakları Saklıdır

Designed by: Mert KARATAY

Compare Listings

Başlık Fiyat Durum Tip Alan Amaç Yatak Odası Banyo

Compare