SPOR TESİSLERİ GENEL KULLANIM KURALLARI

 1. Site kat malikleri ve kiracılar dışındaki kişiler spor alanlarından faydalanamazlar.
 2. Site Yönetimi, spor hizmet alanlarında tadilat ve bakıma gerek gördüğünde, tadilat ve bakım için kapalı olunacak sürenin duyurusunu yazılı olarak önceden yapar.
 3. Spor alanlarına evcil hayvan, yiyecek/içecek ve spor alanlarına uygun olmayan malzeme getirilemez.
 4. Spor alanlarını kullananların yanlarında değerli eşya getirmemeleri önerilir, kaybedilen eşyalardan yönetim sorumlu tutulamaz.
 5. Tesiste; alkol, sigara vb. maddeleri kullanmak yasaktır, sağlık açısından tesisi kullanım öncesinde de alkol alınmamalıdır.
 6. Tesisin genel hijyen ve temizliğini korumak için yönetimin sunduğu hijyenik çözümlere (galoş v.s) uyulması zorunludur.
 7. Yönetim, spor tesislerinden faydalananların uğrayacağı fiziksel veya maddi zararlardan sorumlu değildir.
 8. Kat malikleri yönetim hakkında her türlü öneri ve eleştirilerini, e-posta, telefon ile ya da dilekçe yazarak bildirebilirler.
 9. Yönetim günün şartlarına göre gerekli gördüğünde, spor tesislerinin kullanım kurallarını değiştirme, kaldırma ya da yeni kurallar ekleme hakkına sahiptir.
 10. Kat malikleri ve kiracılar, yararlandığı spor branşına göre gerekli spor malzemelerini ve kıyafetlerini (şort, mayo, tişört, spor ayakkabısı, spor çorabı, yüzme branşına özgü bone, gözlük, havlu, terlik, vb) yanında bulundurmakla yükümlüdür.
 11. Kat malikleri, yönetimden izin almadan spor alet ve ekipmanlarının yerini değiştiremez, izin alarak yerini değiştirdiği spor alet ve ekipmanlarını seans sonunda yerine koymakla yükümlüdür.
 12. Kullanıcılar yönetimin uyarılarına uymak zorundadır. Bu uyarılara ve kurallara uymayanlardan tesisi terk etmesi istenecektir.
 13. Kullanıcıların, tesis içerisinde ve çevresinde kullandıkları malzemelerde meydana getirecekleri hasardan kendileri sorumludur ve meydana gelecek maddi zararı karşılamakla yükümlüdür.
 14. Herhangi bir sağlık sorunu olanların bir doktora danışmaları tavsiye edilir. Spor sağlıklı yaşamın gereği olsa da her birey için uygun olmayabilir. Bu nedenle spor yapabilmeniz için doktorunuzdan onay almanız gerekmektedir. Yönetim sportif faaliyetten dolayı yaşanacak sağlık problemlerinden sorumlu tutulamaz.
 15. Kalp ve karaciğer yetersizliği, sara, dolaşım sistemi problemi, emes, kronik astım ve bronşit ve benzeri risk faktörleri bulunan kişilerin egzersiz yapmaları sakıncalı olup bu kişilerin spor yapmaları tavsiye edilmez.
 16. Spor tesisleri, kullanım saatleri dışında emniyet açısından sürekli kilitli tutulacaktır.
 17. Spor tesisimizde uygun kıyafet ve spor ayakkabısı kullanılması gerekmektedir.
 18. Fitness mahallindeki spor aletleri amacına uygun olarak kullanılacak, aletler dışarıya çıkarılmayacaktır.
 19. Havuz, Fitness, Sauna ve Buhar odası çocuklar için tehlikeli olmaktadır. Faydalanmak isteyen 12-17 yaş arasındaki gençlerin velileri tarafından muvafakat belgesi tanzim edilerek imzalı olarak yönetime teslimi sağlanacak, belgesiz gençler ve 12 yaş altı çocukların tesislere velisi olmadan girişine izin verilmeyecektir. Aksi durumda sorumluluk veliye aittir.
 20. Kurallar tüm Site sakinlerinin rahatı için; Uluslararası uygulamalar ve genel hijyen kuralları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

HİJYEN VE SAĞLIĞINIZ AÇISINDAN YUKARIDA YAZILI MADDELERE UYULMASI ÖNEMLE RİCA OLUNUR.SPOR TESİSLERİ GENEL KULLANIM KURALLARINA UYMAMA VE/VEYA HATALI, UYGUNSUZ DAVRANIŞLAR SONUCUNDA OLUŞABİLECEK FERDİ, MADDİ VEYA MANEVİ HASAR VE ZARARLARDAN SİTE YÖNETİMİ SORUMLU TUTULAMAZ.

İLETİŞİM

SİTE YÖNETİMİ

+90 531 883 36 81

Göçerler Mah. 5379 Sok. No:19 Kepez

email

yonetim@deluxeantalya.com

© 2024 – Deluxe Antalya – Tüm Hakları Saklıdır

Designed by: Mert KARATAY

Compare Listings

Başlık Fiyat Durum Tip Alan Amaç Yatak Odası Banyo

Compare