DELUXE OYUN KULÜBÜ  KURALLARI +12 YAŞ

 • Çocukların ve velilerin içeriye yiyecek, içecek ve kesici objelerle girmesi yasaktır.
 • Oyun Kulübü site yönetimi tarafından ilan edilen saatler arasında açıktır.Bu saatler dışında görevlileri kulübü açması için lütfen zorlamayınız. Değişen çalışma koşulları ve imkanlar ölçüsünde saatlerde güncelleme yapılacaktır.
 • 12 yaşından küçüklerin oyun kulübündeki cihazları kullanması tehlikeli ve yasaktır. 7 – 12 yaş aralığındaki küçük çocuklar sadece velisi ile birlikte oyun kulübündeki eğlence aletlerini kullanabilirler. 7 yaşından küçük çocuklar hiçbir şekilde oyun kulübünden içeri giremezler.
 • Aksi belirtilmedikçe aşağıdaki fiyatlar 2024 yılı içerisinde geçerlidir. Ücretler belirlenirken cihazların ve oyun ekipmanlarının piyasa değerleri baz alınmıştır.

JETONLU EĞLENCE ALETLERİ

1 JETON : 5 TL                     3 JETON : 10 TL               5 JETON : 15 TL

BİLARDO KULLANIM ÜCRETİ

30 DK BİLARDO : 20 TL

60 DK BİLARDO : 30 TL

MASA TENİSİ KULLANIM ÜCRETİ

30 DK MASA TENİSİ  : 20 TL

60 DK MASA TENİSİ : 30 TL

 • Ödenen ücretler karşılığında makbuz kesilecektir. Oyun külübü gelirleri site yönetimi tarafından sosyal tesis giderleri için kullanılacaktır.Fiyatlar sitede yaşayan her sakinimiz için aynıdır ve hiç kimseye taviz tanınmayacaktır. 30 DK yı aşan kullanımlarda 1 saatlik ücret (60 DK yı aşan kullanımlarda 1 buçuk saaatlik ücret tahsil edilecektir.Veresiye teklif etmeyiniz.Ücretler peşin olarak görevli tarafından tahsil edilecektir.
 • Oyun kulübündeki cihazlara ve sitenin demirbaşı olan diğer eşyalara zarar verilmesi durumunda, hasar tespiti tutanak altına alınıp zarar veren kişi ya da velisinden tazmin edilecektir.
 • 12 yaşından küçük çocuklar oyun kulübünde iken velilerin gözetimi altında tutulacaktır. Çocukların tek başlarına oyun kulübünde kalmalarına izin verilmeyecektir.
 • Velisinin gözetimi altında olmayan çocukların başlarına gelebilecek olumsuz durumlardan site yönetimi sorumlu değildir.
 • Taşkınlık yapan ve diğer çocuklara tehlike oluşturabilecek çocuklar görevli tarafından nazikçe uyarılacaktır. Aynı hareketlerin sürmesi halinde çocuk kulübü dışına çıkarılacak ve ücret iadesi yapılmayacaktır.
 • Jetonlu cihazlar sadece jeton ile çalışmaktadır. Lütfen madeni para atmayı denemeyiniz. Para haznesinin arızalanmasına neden olabilirsiniz. Bu durumda meydana gelen hasar ilgili kişiden tazmin edilir.2024 yılı için bir oyun makinesi jeton mekanizması 550 TL dir.
 • Bilardo topları ve ıstakaları görevli tarafından ödeme yapıldıktan sonra sağlam bir şekilde tarafınıza teslim edilip sağlam bir şekilde geri alınacaktır. Istaka ve topları teslim etmek oyuncuların sorumluluğundadır.
 • Bilardo kullanımı sonrası ıstakalar ve bilardo masası görevli tarafından kontrol edilecektir. Herhangi bir hasar durumunda ilgili kişiden hasar tazmin edilecektir. Bu nedenle bilardo oyunu oynamadan önce hasarsız olarak teslim aldığınızdan emin olunuz. Bilardo ıstakası güncel piyasa değeri 1250 TL dir.
 • Elektrikle çalışan oyun aletlerinin fişini sadece görevli çekebilir. Aksi bir durumda meydana gelebilecek yaralanma, elektrik çarpması, bayılma, felç…vb gibi durumlardan site yönetimi sorumlu değildir.
 • Sigorta panel kutusu daima kapalı tutulacaktır. Kilidi kırılmak suretiyle sigortalar ile oynamak tehlikeli ve yasaktır.
 • Masa tenisi raketleri ve topları görevli tarafından ödeme yapıldıktan sonra sağlam bir şekilde tarafınıza teslim edilip sağlam bir şekilde geri alınacaktır. Raket ve topları teslim etmek oyuncuların sorumluluğundadır. Masa tenisi raket ve toplarının 2024 güncel piyasa değeri 350 TL dir.
 • Oyun kulübü içerisinde tekel ürünleri kullanmak kesinlikle yasaktır. Aksi durumda cezai işlem uygulanacaktır.
 • Dart oyunu oklarının 2024 güncel piyasa değeri 500 TL dir. Dart oyunu oklarının kaybolması veya zarar görmesi durumunda ilgili kişiden hasar tazmin edilecektir.

SİTE YÖNETİMİ TARAFINDAN İLAN EDİLEN KURALLARA UYMAYAN KİŞİLERİN OYUN KULÜBÜNÜ KULLANMASINA İZİN VERİLMEYECEKTİR. OYUN KULÜBÜ  KULLANILMADAN ÖNCE TÜM HUSUSLAR İLGİLİ KİŞİYE BİLDİRİLECEK VE İMZA ALTINA ALINACAKTIR.

İSTEK, ŞİKAYET VE GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN APSİYON UYGULAMASI ÜZERİNDEN

TALEP OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

 

YÖNETİM

İLETİŞİM

SİTE YÖNETİMİ

+90 531 883 36 81

Göçerler Mah. 5379 Sok. No:19 Kepez

email

yonetim@deluxeantalya.com

© 2024 – Deluxe Antalya – Tüm Hakları Saklıdır

Designed by: Mert KARATAY

Compare Listings

Başlık Fiyat Durum Tip Alan Amaç Yatak Odası Banyo

Compare