Bu belgede bulunan hususlar; 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu, Deluxe Antalya Konakları yönetim planı, 4857 sayılı İş Kanunu,1774 sayılı Kimlik Bildirim Yasası, 1580 sayılı Belediye Kanunu, 2872 sayılı Çevre Kanunu, incelenerek hazırlanmıştır.

1 – Emlakçı, Site içerisine girerken de site içerisindeyken de Site Yönetimi’nin belirlemiş olduğu, tüm prosedürlere uymak zorundadır.

2 – Karşılıklı imzalı protokolde de belirtilen kurallara uymayan Emlakçı veya personeli Site Yönetimi tarafından sözlü olarak uyarılacaktır. Tekrarında yazılı olarak uyarılacak ve olumsuz durumun sürmesi halinde Site’ye girişi yasaklanacaktır.

3 – Deluxe Antalya Sitesi blok alanlarının konut olarak planlanmış olması sebebiyle dairelerin ofis olarak kullanılmasına izin verilmeyecektir.

4 – Satılık veya kiralık bir dairenin müşteri ile buluşturulması, ev sahibinin onayı ile bir başkası tarafından yapılacak ise bu durum taraflar arasında imza altına alınacak olan vekaletname ile belgelenmelidir. Bu vekaletnamelerde tarih ve daire sahibinin imzası olması gerekmektedir. Emlak ve gayrimenkul satış personellerinin, ilgili kat malikinin yazılı onayı ve vekaleti olmadan siteye girişi yasaktır. Ev sahibi ile vekili arasında imzalanmış olan vekaletname olmadan hiçbir aracı kişinin site içine  girerek daire göstermesine izin verilmeyecektir.

5 – Vekil tayin edilen aracı kişi/kuruluşlar sadece sorumlu oldukları dairelere hizmet verecekler, yazılı vekaletini henüz almadıkları daireler üzerinde bir çalışma yapmayacaklardır.

6 – Bahse konu dairenin müşteri tarafından gezilmesi-görülmesi, hafta sonları da dahil olmak üzere sadece saat 10:00 ile 18:00 arasında yapılabilecektir.

7 – Açık Havuz, Kapalı Havuz, Hamam, Sauna, Spa alanları hijyenik bölgelerdir. Bu bölgeler site sakinleri tarafından kullanılırken emlakçıların / müşterin bu alana girerek fotoğraf video çekmesi herhangi bir şekilde görüntü kaydı alması yasaktır. Hijyenik bölgelere günlük ayakkabı ile girilemez.

8 – Site sakinlerinin bu alanlarda (madde 7) fotoğrafını, videosunu çeken, görüntü kaydını alan ve bu materyalleri  internet ortamında her ne amaçla olursa olsun sergileyen emlakçılarla / müşterilerle ilgili olarak TCK’nun 134. Maddesi esas alınarak hukuki adımlar site yönetimi tarafından başlatılacaktır. TCK.nun konuyla ilgili maddeleri :

MADDE 134. – (1) Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal eden kimse, altı aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Gizliliğin görüntü veya seslerin kayda alınması suretiyle ihlal edilmesi halinde, cezanın alt sınırı bir yıldan az olamaz. (2) Kişilerin özel hayatına ilişkin görüntü veya sesleri ifşa eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Fiilin basın ve yayın yoluyla işlenmesi halinde, ceza yarı oranında artırılır.

9 – Emlakçı veya Müşterisi ortak alanlarda isteyerek ya da istemeyerek herhangi bir arızaya ya da hasara sebep olursa, bakım, onarım, tadilat…vb. masraflar Emlakçıdan tahsil edilecektir.

 

10 – Site içerisine satılık, kiralık ya da emlak ofisinin reklamını yapan ilanlar asmak kesinlikle yasaktır. Bu şekilde ilan asan emlakçı ya da ev sahipleri hakkında herhangi bir uyarıya gerek kalmadan yasal yollara başvurulacaktır.

 

Bu belgeyi imzalamayan, imzalamayı reddeden Emlakçılar hiç bir şekilde Deluxe Antalya Sitesine giriş yapamaz. Zorla siteye girmeye çalışanlar hakkında yasal işlem başlatılır.

 

Emlak Ofisi :     

 

Siteye Giriş Tarihi :

 

Siteye Giriş Saati :

 

Danışman :

 

Telefon :

 

İmza

 

 

Müşteri Adı ve Soyadı

 

Müşteri Telefon

 

İmza

 

 

BU BÖLÜM SİTE GÜVENLİĞİ TARAFINDAN DOLDURULACAKTIR

 

Güvenlik Personenin  Adı Soyadı :

Müşteri ve Emlakçının Siteden Ayrılış Saati :

 

Yer gösterme sırasında herhangi bir olumsuz durum oluşmamıştır.

İmza

Daire sahipleri site yönetimine bir dilekçe yazarak yetki verdiği emlak ofisi hakkında bilgi vermek zorundadır. Dilekçeyi elden teslim etme imkanı bulunmayan daire sahibi, imzalı dilekçenin üzerine “kimlik belgesi” koyarak, dilekçe metni görünecek şekilde e-posta ya da whatsapp üzerinden belgeyi iletecektir.

Emlak Ofisleri ihtiyaç duymaları haline internet sitemiz üzerinde bulunan Site fotoğraflarını kullanacaklardır.

Fotoğraf Albümüne Gitmek İçin Tıklayın

İLETİŞİM

SİTE YÖNETİMİ

+90 531 883 36 81

Göçerler Mah. 5379 Sok. No:19 Kepez

email

yonetim@deluxeantalya.com

© 2024 – Deluxe Antalya – Tüm Hakları Saklıdır

Designed by: Mert KARATAY

Compare Listings

Başlık Fiyat Durum Tip Alan Amaç Yatak Odası Banyo

Compare