İhtişamlı ve Sağlıklı Bir Yaşam Sunar

Antalya Kepez’de yükselen Deluxe Antalya projesi 19 bin metrekarelik bir alana kurulmuş 165 dairelik bir proje olarak hayata geçirilmiştir. Antalya’nın yükselen bölgesi Göçerler’de konumlandırılmış olan projenin yanıbaşında  Antalya Şehir Hastanesi bulunmaktadır. Deluxe Antalya’nın en dikkat çekici özelliklerinden biri lokasyonu. Etrafı ormanla çevrili proje, Antalya manzarasına hakim noktada. Zengin sosyal alanlarıyla 5 yıldızlı oteli andıran bir projedir.Toplam 165 daireden oluşan projede 2+1’ler brüt 112 metrekare, 2+1 loft daireler brüt 142 metrekare, 3+1’ler brüt 158 metrekare, 4+1’ler brüt 193 metrekare, 4+1 loft daireler ise brüt 187 metrekare büyüklüğe sahip.

Yüksek Kalite Ürünler

Deluxe Antalya'da yüksek kalite inşaat malzemeleri kullanmıştır. Grohe, Franke, LG..vb dünya markaları ürünler bütün dairelerde kullanılan demirbaş ürünlerdir.

Kapsamlı ve Akıllı Ürünler

Franke markalı elektrikli ocaklar, Franke markalı davlumbaz, fırın ve mikrodalga fırın dairelerin demirbaşı olarak göze çarpmaktadır. Mutfak dolapları lake'dir.

Güvenlik Hizmetleri

Sitemizde 7 gün 24 saat 3 güvenlik görevlisi hizmet vermektedir. Bir Apartman Görevlisi, Bir Temizlik Görevlisi, Sosyal Tesis Görevlisi ve yaşanması olası aksaklıklar durumunda aranabilecek bir site müdürü mevcutturç

Sosyal Tesisler

Keyifli vakit geçirebileceğiniz sosyal alanlar. Hamam, Sauna, Spa, Fitness, Sinema Salonu, Çocuk Oyun Alanları ve daha fazlası

Yeşil ve Temiz Çevre

Antalya Göçerler'de falezlerin üzerinde Antalya şehir ve deni manazaralı daireler. Ormanın içerisinde bol oksijenlı bir atmosfer. Sağlı yaşam için bir insan daha fazla ne isteyebilir?

Saygı ve Sevgi Ortamı

Site sakinlerinin yaşantıları belirli kurallarla yönetilmektedir. Site Yönetimi tarafından huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir yaşam atmosferi için düzenlenmeler yapılmaktadır.

İLETİŞİM

SİTE YÖNETİMİ

+90 531 883 36 81

Göçerler Mah. 5379 Sok. No:19 Kepez

email

yonetim@deluxeantalya.com

© 2024 – Deluxe Antalya – Tüm Hakları Saklıdır

Designed by: Mert KARATAY

Compare Listings

Başlık Fiyat Durum Tip Alan Amaç Yatak Odası Banyo

Compare